data

godzina

miejsce

Dlaczego warto wziąć udział? 

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4. edycji Targów dla Seniora w Krakowie, które są wiodącym w kraju wydarzeniem prezentującym najnowsze trendy, produkty i usługi dla osób w wieku 60+  oraz ich rodzin. Dla uczestników jest to niepowtarzalna okazja do skorzystania z kompleksowych i bezpłatnych badań medycznych: słuchu, wzroku, krwi, ciśnienia, itp. oraz uzyskania porad specjalistów w zakresie rehabilitacji, zdrowego odżywiania czy lecznictwa uzdrowiskowego.
Na ponad stu ekspozycjach można zapoznać się z ofertami: biur podróży, ośrodków wypoczynkowych, placówek zdrowia, producentów kosmetyków, suplementów diety, uzdrowisk i sanatoriów a także kultury, rozrywki i hobby. Uzupełniają je liczne prelekcje o tematyce społecznej i zdrowotnej. Imprezę od pierwszej edycji wyróżnia rozbudowana część artystyczna. Dwa dni targów obfitują w występy zespołów, koncerty muzyczne, spektakle teatralne, warsztaty zajęciowe i wystawy. A przede wszystkim spotkania z gwiazdami sceny i mediów.
Przez ostatnie trzy lata udało się stworzyć wydarzenie o niepowtarzalnej atmosferze, dzięki której EXPO Kraków odwiedza już kilkadziesiąt zorganizowanych grup seniorów z całego kraju. W 2020 roku szczególnie zapraszamy do odwiedzania naszych nowych stref: rehabilitacji oraz pracy dla seniorów.

 

„Teraz Ja”
To myśl przewodnia tegorocznej edycji targów. Zachęcamy seniorów, by po wielu latach obowiązków, zajmowania się domem, wychowywania dzieci i wnuków, zadbali wreszcie o własne potrzeby. Właśnie teraz mogą - a wręcz powinni - zatroszczyć się o swoje zdrowie, skorzystać z usług rehabilitanta, poprawić swój wygląd albo zaplanować wymarzoną podróż. W tym wszystkim jest także miejsce na dokształcanie i dalszy rozwój zawodowy. Jesteśmy przekonani, że Targi dla Seniora 2020 pomogą te oczekiwania spełnić.

Targi dla Seniora w liczbach 

150 WYSTAWCÓW

8 000 UCZESTNIKÓW

800 M KW. POWIERZCHNI WYSTAWIENNICZEJ

10 PUNKTÓW DIAGNOSTYCZNO - BADAWCZYCH

18 WARSZTATÓW
I PRELEKCJI NAUKOWYCH
 

270 NAGRÓD
DO WYGRANIA
W KONKURSACH

Opinie wystawców

 

Marcin Bielatowicz

Słuchmed

 

- Targi - podobnie jak w poprzednim roku - nie zawiodły. Bardzo duża frekwencja i wiele osób zainteresowanych naszymi usługami. Dzięki takim wydarzeniom można zachęcić osoby starsze do wyjścia z domu, a więc do aktywności. 

 

Krzysztof Radwan
Arion Touroperator

 

- Są to już trzecie targi, w których uczestniczymy. Z roku na rok przybywa odwiedzających, a my z roku na rok powiększamy nasze stoisko. Targi Seniora to doskonała okazja, aby spotkać się, usiąść, porozmawiać i przedstawić naszą ofertę.

 

Dorota Nowak

GEERS Dobry Słuch

 

- Jesteśmy kolejny raz na Targach Seniora. W tym roku przybyło na nie wiele osób zainteresowanych profilaktyką, zdrowiem, poprawieniem jakości swojego życia. Jest dużo grup z różnych klubów seniora. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiele osób mogło tu dotrzeć i zapoznać się z naszą ofertą.​

 

Sonia Kocurek

Vision Express SP

 

- Zapewniliśmy seniorom bezpłatne, profesjonalne badanie jakości widzenia oraz serwis okularowy. Cieszymy się, że nasza aktywność spotkała się
z dużym zainteresowaniem podczas tak potrzebnego i ważnego wydarzenia jakim są Targi Seniora.

Galeria zdjęć

Organizator

   

Targi w Krakowie

wyłączny właściciel i operator

Międzynarodowego Centrum

Targowo-Kongresowego 
EXPO Kraków

Patronat honorowy

Witold Kozłowski

Marszałek Województwa Małopolskiego

Jacek Majchrowski

Prezydent Miasta Krakowa

PartnerzyPatroni medialni


 

Nie przegap!


Konkursy, zniżki, oferty specjalne tylko dla subskrybentów!email marketing api powered by FreshMail